FOTHIA boulder open IV - rezultati

autor isteficar, u kategoriji "Natjecanja", na dan 21/10/2014
Naslov slike

Natjecanje je bilo međunarodnog karaktera (SLO i HR), a natjecalo se u po dvije kategorije za muške i ženske (HOBBY i PRO).

U najbrojniju HOBBY kategoriju je bilo prijavljeno 36 muških i 19 žena, dok je u PRO bilo 28 muških i samo 3 žene.

Muška PRO kategorija bila je rezervirana za Slovence. Tako je jedino Borna Čujić uspio upasti u 6 finalista i umalo pobijedio sve Slovence.
Do posljednjeg smjera bio je na 1. mjestu, ali tad ga je pretekao slovenski reprezentativac Jernej Kruder (trenutno 6. plasirani u svjetskom kupu).
Tako je Borna završio na odličnom 2. mjestu.

Iz našeg kluba nastupili su:
  • Tanja Mravlinčić
  • Ivan Štefičar
  • Tihomir Bregović

Tanja
je u HOBBY kategoriji bila uvjerljivo 1. pa je nastupila i u PRO finalu kao 4. ženska natjecateljica i umalo osvojila postolje i u PRO kategoriji.
Naime u jednom smjeru je pala s zadnjeg hvatišta što ju je koštalo 3. mjesta.
Ali svejedno odličan rezultat.

Ivan Štefičar nastupio je u najbrojnijoj HOBBY kategoriji i zauzeo odlično 4. mjesto, a postolje je izmaklo za jednu „ZONU“ tj. za pola smjera.

Tihomir Bregović je također nastupio u HOBBY kategoriji, ali nedostatak treninga uzeo je danak pa je završio na 29. mjestu.

Sve u svemu za prvo natjecanje ove sezone, solidni rezultati.